Goin' Downtown w planie wydawniczym IQ Publishing!

Goin' Downtown w planie wydawniczym IQ Publishing!02.03.2010 17:38
Informacja prasowa

Wspaniała gra przygodowa typu point&click przenosząca do scenerii rodem z komiksu S-F!

Mamy zaszczyt poinformować, że w wyniku rozpoczętej współpracy z firmą The Games Company zostaliśmy oficjalnym polskim wydawcą gry Goin’ Downtown.

Goin’ Downtown to doskonała propozycja dla fanów klasycznych przygotówek. Fabuła przenosi gracza w świat śledczego thrillera z elementami science-fiction. Gra oparta jest na interfejsie w stylu point&click, zawiera wiele akcentów humorystycznych a grafika typu cell-shading przypomina scenerię rodem z rasowego komiksu!

Gra jest dziełem niemieckiej firmy Silver Style, znanej z produkcji słynnych przygodówek, takich jak Everlight: Power to the Elves czy Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens.

Goin’ Downtown ukaże w polskiej wersji językowej, w naszej serii The Adventure Collection w cenie 49,90 PLN. Dokładną datę wydania podamy już wkrótce.

OPIS GRY:Przenieś się do futurystycznego Nowego Jorku w roku 2072, aby podjąć wyzwanie w ekscytującej grze przygodowej typu point & click. Wcielasz się w postać charyzmatycznego bohatera o imieniu Jake, który zarabia na życie jako mierny i sfrustrowany policjant. Pewnego ranka patrolując swoją dzielnicę, napotyka nieprzytomną, atrakcyjną kobietę. Jake niezdarnie ją cudzi, po czym okazuje się, że kobieta straciła pamięć. To jest początek ekscytującej przygody z elementami kryminału śledczego.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:° przyprawiająca o dreszczyk emocji historia z czarnym humorem i pasjonującymi postaciami° emocje rodem z dobrego psychologicznego thrillera s-f° prosty interfejs użytkownika typu point & click° dynamiczne efekty świetlne w czasie rzeczywistym° ponad 40 lokalizacji i ponad 30 bohaterów° klimatyczna ścieżka dźwiękowa° bardzo szczegółowa, komiksowa grafika° rewolucyjny system łamigłówek dla początkujących i profesjonalistów° gra twórców "Simon the Sorcerer - Chaos Happens" i "Everlight"° polska wersja językowa (napisy)!

Zapraszamy do naszego sklepu www.exerion.pl

Więcej informacji: Goin’ Downtown PL

Oficjalna strona: www.goindowntown.de

Seria The Adveture Collection (TAC) to gratka dla wielbicieli gier przygodowych. Specjalnie wybrane tytuły najwyższej jakości, starannie zlokalizowane i przygotowane do wydania w Polsce. Seria The Adventure Collection to gwarancja jakości i świetnej zabawy.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony TAC: www.tac.iqp.pl

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)