Ghost Recon: Commander skasowany

Brenda Romero, współzałożycielka studia Loot Drop odpowiedzialnego za Ghost Recon: Commander podzieliła się ze światem smutną wiadomością. Społecznościowa gra na licencji Ubisoftu jest już historią, a cała ekipa twórców straciła pracę.

Szefowa Loot Drop (dobra nazwa) zamieściła na Twitterze informację o skasowaniu projektu Ghost Recon: Commander i poprosiła o cynk, gdyby ktoś szukał wykwalifikowanych twórców gier. Osobiście polecam tych developerów - pisała Romero. Przypomniała również, że Ghost Recon: Commander zostało nominowane do nagrody Golden Joystick 2012 w kategorii najlepsza gra przeglądarkowa.

Skasowanie facebookowego Ghost Recona i zwolnienie odpowiedzialnych za ten projekt pracowników nie oznacza jednak końca studia Loot Drop. Romero wyjawiła, że jej firma zajmuje się teraz dwoma kolejnymi tytułami, z czego jeden jest dopiero w fazie projektowej. Miejmy nadzieję, że nowe gry nie podzielą losu Ghost Recon: Commander, który trafił na portal społecznościowy w maju br.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!