Geralt z Rivii w Fortnite. Poznajcie wiedźmińską Szkołę Lamy

Geralt z Rivii w Fortnite. Poznajcie wiedźmińską Szkołę Lamy

Geralt w Rivii w Fortnite
Geralt w Rivii w Fortnite
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.02.2023 08:59

Sprawdzają się wcześniejsze zapowiedzi i Geralt z Rivii już jest dostępny w karnecie bojowym Fortnite. Co zrobić, by odblokować skórkę Białego Wilka?

Biały Wilk, Rzeźnik z Blaviken – nieważne, jak go nazwiesz. Geralt trafił właśnie do Fortnite, co było kwestią czasu, bowiem zapowiedź tej kolaboracji otrzymaliśmy w grudniu 2022 r.

Geralt z Rivii jest teraz odblokowany w Karnecie Bojowym Fortnite Rozdział 4 Sezon 1. Musimy ukończyć zadania Geralta w karnecie bojowym Sezonu 1 Rozdziału 4 Battle Royale, by odblokować jego strój i inne przedmioty. Strona 1 jego zadań jest już dostępna, a strona 2 pojawi się 28 lutego, wraz z aktualizacją 23.50.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pamiętaj, że do ukończenia zadań Geralta z Rivii wymagany jest zakup karnetu bojowego Sezonu 1 Rozdziału 4. Jeśli chcesz zdobyć jeszcze więcej przedmiotów Geralta z Rivii, to możesz rozpocząć szkolenie w Szkole Lamy, by odblokować specjalny kilof, muzykę z lobby, ikony sztandarów i nie tylko (Karnet Bojowy nie jest wymagany).

Geralt z Rivii w Fortntie
Geralt z Rivii w Fortntie© Materiały prasowe
  • Wyzwania Fortnite Szkoła Lamy obejmują cztery ścieżki, z których każda będzie dostępna w nadchodzących tygodniach (ścieżka pierwsza już w grze);
  • W miarę postępów w każdej ścieżce będziesz otrzymywać wyzwania w grze, które można wykonać w trybach Battle RoyaleZero Budowania. Ukończenie zadania odblokowuje następne, dopóki nie natkniesz się na przeszkodę.
  • Po dotarciu do przeszkody gracze pojawi się jedna z wysp fanowskich, w której centrum znajdzie się określony znak Szkoły Lamy.
  • Ukończ wszystkie wyspy stworzone przez fanów i odblokuj emotkę Szkołę Lamy.Fortnite. Szkoła Lamy

  • Fortnite. Szkoła Lamy
  • Fortnite. Szkoła Lamy
  • Fortnite. Szkoła Lamy
  • Fortnite. Szkoła Lamy
  • Fortnite. Szkoła Lamy
[1/5] Fortnite. Szkoła LamyŹródło zdjęć: © Materiały prasowe

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)