Gamescom 2012: Killzone: Mercenary - nowa gra Sony

Sony kontynuuje ofensywę vitową. Nowa gra z bestsellerowej serii Killzone będzie wydana wyłącznie na konsolę przenośną firmy. Jak sugeruje podtytuł, wcielimy się w niej w najemnika walczącego po stronie tych obrzydliwie dobrych (ISA) i obrzydliwie złych (Helgaści).

Trailer gry z dużą ilością blabla, ale z małą ilością samej gryGra będzie strzelanką z perspektywy pierwszej osoby i działać będzie na silniku Killzone'a 3, co jest dobrą wiadomością. Ekran dotykowy ma zostać zaimplementowany w porządny, funkcjonalny sposób, co też jest dobrą wiadomością. Nie ma na razie więcej informacji, co jest już wiadomością dość smutną. Jak tylko dowiemy się więcej, damy znać.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!