Fortnite z nową zawartością. W grze pojawi się Nathan Drake

Fortnite z nową zawartością. W grze pojawi się Nathan Drake

Nathan Drake - w której kreacji wygląda lepiej?
Nathan Drake - w której kreacji wygląda lepiej?
Źródło zdjęć: © Epic Games
18.02.2022 14:22

Epic Games oficjalnie potwierdza, że przecieki, które pojawiły się na początku lutego, okazują się prawdą. Fortnite dostaje nową, kosmetyczną zawartość, a jej motywem przewodnim jest Uncharted.

Kultowe postacie z Uncharted zawitają na wyspę Fortnite. Główną atrakcją tej nowej zawartości są skórki przedstawiające Nathana Drake'a i Chloe Frazer. Do naszej dyspozycji będą dostępne dwie wersje stylistyczne - jedna z nich nawiązująca do produkcji studia Naughty Dog, zaś alternatywna wersja inspirowana jest filmem


Gracze będą mogli zdobywać dwa kilofy i nową emotkę, a stworzone na tę okazję Mapy Drake'a doprowadzą nas wprost do cennych przedmiotów.

Warto podkreślić, że już dzisiaj na dużym ekranie debiutuje filmowa adaptacja gry wideo - nietrudno się domyśleć, że mowa o filmie Uncharted. Produkcja powinna trafić w gusta wszystkich miłośników filmów przygodowych, którzy nie pogardzą dynamiczną akcją.

Wszyscy, którzy nie mieli przyjemności zapoznać się z serią Uncharted, to mają ku temu dobrą okazję. Sony zdecydowało się przecenić Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a aż o połowę. Pakiet trzech gier, bo tyle tytułów wchodzi w skład tej kolekcji, jest do nabycia za 39,50 zł za pośrednictwem PlayStation Store. Zremasterowana trylogia jest dostępna na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Promocja obowiązuje do 3 marca 2022 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)