Final Fantasy XIV: Endwalker opóźniony. Twórcy pokazują nowy zwiastun

Final Fantasy XIV: Endwalker opóźniony. Twórcy pokazują nowy zwiastun

Final Fantasy XIV: Endwalker
Final Fantasy XIV: Endwalker
Źródło zdjęć: © Square Enix
Karolina Kowasz
06.11.2021 09:25

Square Enix wypuściło nową zapowiedź oczekiwanego dodatku Endwalker do gry Final Fantasy XIV. Niestety, jak wynika z daty podanej na samym końcu filmu, jego premiera nieco się opóźni.

Poprzednie informacje producenta zakładały, że Endwalker ukaże się jeszcze w tym miesiącu, dokładnie 23 listopada. Niestety, obecny termin premiery został wyznaczony na 7 grudnia co oznacza, że fani będą musieli poczekać jeszcze dwa tygodnie.

Niektórzy nie będą mogli jednak cieszyć się nowym dodatkiem do swojej ulubionej gry. Jak donosi serwis MMORPG, producenci postawili sobie za cel walkę z tymi graczami, którzy handlują przedmiotami za prawdziwe pieniądze. W zasadach dla użytkowników wprowadzono już stosowne zmiany, zabraniające tych praktyk.

Na tym jednak nie koniec, bowiem od 28 października do 3 listopada twórcy zablokowali łącznie 5734 kont za udział w tego rodzaju sprzedażach. Dodatkowo sześć kolejnych kont zostało tymczasowo zawieszonych za te same naruszenia. Zespół zajmujący się sprawami społeczności planuje dalej przeglądać raporty graczy donoszące o zabronionych praktykach i zwalczać je za pomocą banów.

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)