Final Fantasy XIII na razie bez DLC

Zbigniew Trzeciak

15.02.2010 12:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Producent Yoshinori Kitase i dyrektor Motomu Toriyama, pracujący nad Final Fantasy XIII, powiedzieli, że Square Enix nie ma w chwili obecnej planów na wypuszczenie DLC na PS3 do swojej gry .

Obaj panowie stwierdzili, że gra jest w 100 procentach gotowa i w związku z tym nie ma potrzeby wypuszczania dodatków. Wypowiedzieli się także na temat treści rzekomo wyciętych z pełnej wersji gry, tak aby pojawiły się w dodatkach.

”W związku z plotkami na temat wyciętego materiału z gry, uważamy, że zostało to wyjęte z kontekstu. Przy tworzeniu gry pojawia się wiele pomysłów, z których zespół wyciąga potem najlepsze i w ten sposób tworzy końcowy produkt. Oczywiście pojawiły się pomysły, które potem nie trafiły do ostatecznej wersji gry, ale nie zamierzamy wypuszczać ich w formie dodatków.”

Domyślać się można, że powyższe prawdą będzie również dla Xboksa 360, a możliwe do ściągnięcia będą, na przykład, nowe skórki do awatarów. Jest to powiew świeżości wśród ostatnio wydawanych gier, które dużą część swojej zawartości opierały właśnie na DLC.

Gra datę premiery będzie miała 9 marca na konsole Xbox 360 i PS3.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)