Final Fantasy XI - premiera

Final Fantasy XI - premiera09.11.2004 03:15
Materiały prasowe

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że w sklepach na terenie całego kraju znaleźć już można wieloosobową grę RPG - Final Fantasy XI. Europejska wersja gry zawiera oba opublikowane dotąd dodatki do gry - Rise of the Zilart oraz Chains of Promathia i 30 dni darmowej rozgrywki na serwerach Play Online.

Final Fantasy XI to epicka gra wieloosobowa, której akcja rozgrywa się w magicznym świecie Final Fantasy. Dwadzieścia lat minęło od czasu wielkiej wojny kryształowej, kiedy to siły ciemności najechały królestwo Vana’diel. Teraz zagrożenie powraca i nowi bohaterowie muszą połączyć swe siły, by uratować świat. Teraz i Ty możesz stać się jednym z nich i wkroczyć w niesamowite realia Final Fantasy XI, w których spotkasz innych graczy, żyjących obok Ciebie w tym wspaniałym świecie MMORPG.

W Final Fantasy XI będziesz mógł żyć, tak, jak Ci się podoba. Od stworzenia własnej postaci, przez przyporządkowanie jej cech fizycznych i zdolności, sam będziesz decydował o jej losie. Czy zechcesz być mrocznym rycerzem, czarownikiem, czy ninją - nigdy nie czeka Cię nuda. W świecie, w którym znajduje się ponad 100 różnorodnych obszarów, a który obecnie zamieszkuje ponad milion postaci, po prostu nie ma na nią miejsca!

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)