Zmien skórke
Logo Polygamii

Filmowy KOTOR? LucasFilm nad czymś pracuje!

Kathleen Kennedy o przyszłości Gwiezdnych wojen.

Podczas wywiadu dla MTV News Kathleen Kennedy – prezeska LucasFilmu – potwierdziła, że w jakimś zakresie trwają pracę nad filmową adaptacją Knights of the Old Republic. Nie wiadomo jeszcze, co z tego wyniknie, ale studio wie o miłości fanów do tej marki i nie zamierza jej ignorować.

Mówimy o tym bardzo często. Tak, pracujemy nad czymś, co będzie można zobaczyć. Na razie nie wiemy, jak to się skończy, musimy też być bardzo ostrożni, by utrzymać pewien rytm Gwiezdnych wojen – tak, by nie było wrażenia, że jest ich za dużo.

Powiedziała Kennedy.

Podczas wywiadu wspomniała także filmowego Hana Solo, który pokazał według niej, że nie ma miejsca na dwa gwiezdnowojenne filmy w roku. Można się więc spodziewać, że cokolwiek LucasFilm planuje w związku z KOTOR-em (czy można myśleć aż o nowej sadze?), nie usłyszymy o tym za prędko.

Na razie LucasFilm jest skoncentrowany na zakończeniu sagi Skywalkerów, które nastąpi w tym roku wraz z premierą 9. części. Fani KOTOR-a mogą być jednak usatysfakcjonowani, że tak – ta część uniwersum znajduje się w obszarze zainteresowań studia filmowego.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Raidenorius
Użytkownik

Nie, nie i jeszcze raz nie.
Jedyne co do tej pory Disney robi, to psuje ten świat.
Oni nie wiedzą, jak zrobić dobre Gwiezdne Wojny.

Popularne wpisy

Popularne Gry