FIFA 23 - soundtrack już na Spotify. To ulubione utwory Polaków

FIFA 23 - soundtrack już na Spotify. To ulubione utwory Polaków

FIFA 23
FIFA 23
Źródło zdjęć: © Steam
23.09.2022 10:14

Spotify i EA Sports prezentują oficjalny soundtrack gry FIFA 23. Ścieżka dźwiękowa do najnowszej odsłony popularnej serii piłkarskiej została w tym roku zdominowana przez rap.

Poznaliśmy oficjalną ścieżkę dźwiękową gry FIFA 23. EA Sports udostępniło pełną składankę na Spotify. Każdy może sprawdzić już teraz, czy soundtrack, który trafi do najnowszej odsłony tej piłkarskiej serii, wpada mu w ucho.

Oficjalna ścieżka dźwiękowa gry FIFA 23 jest dostępna w formie playlisty na Spotify. W tym roku do gry trafi aż 95 utworów. Szczególnie ukontentowani powinni być fani rapu. To ten gatunek (i jego pochodne) zdominował listę odtwarzania. Można tu jednak znaleźć także utwory stworzone w innym stylu.

Spotify informuje, że piosenki, które zostały wybrane przez EA Sports do gry FIFA 23 to utwory popularne. W serwisie istnieje ponad 21 milionów playlist, w których znajduje się co najmniej jedna piosenka zawarta w oficjalnym soundtracku najnowszej odsłony serii FIFA.

Spośród wszystkich dostępnych w ścieżce dźwiękowej utworów, największą popularnością cieszy się Obessed With You autorstwa Central Cee. Najpopularniejsza piątka prezentuje się następująco:

Nieco inaczej układa się najpopularniejsza piątka na świecie. Choć kolejność utworów jest całkowicie inna, w światowym top 5 zabrakło tylko jednej piosenki, która znalazła się wśród tytułów najczęściej wybieranych przez Polaków.

Premiera pełnej wersji FIFA 23 odbędzie się 30 września 2022 r. Tytuł trafi na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)