FIFA 22 bez Rosjan. Twórcy solidarni z Ukrainą

FIFA 22
FIFA 22
Źródło zdjęć: © Steam

15.04.2022 13:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

EA Sports dotrzymuje słowa i wprowadza aktualizację, która usuwa z gry rosyjską reprezentację oraz kluby. Jest to wyraz solidarności z Ukrainą. Łatka jest dostępna na wszystkich platformach.

Zgodnie z zapowiedziami, EA Sports usuwa z FIFA 22 reprezentację Rosji, kluby pochodzące z tego kraju oraz stadion drużyny Spartak MoskwaOtkritie Arena. W opublikowanym oświadczeniu wyjaśniono ten zabieg.

EA SPORTS solidaryzuje się z narodem ukraińskim i podobnie jak wiele głosów w świecie piłki nożnej, wzywamy do pokoju i zakończenia inwazji na Ukrainę. Zgodnie z działaniami podjętymi w świecie rzeczywistym przez naszych partnerów z FIFA i UEFA, niniejsza aktualizacja tytułu usuwa reprezentację Rosji i wszystkie inne rosyjskie drużyny z gry.

Zespół EA Sports FIFA

Jeśli wcześniej dokonaliśmy wyboru reprezentacji Rosji, lub rosyjskich klubów, to od tej pory nasz zestaw jest zmieniony na PSG. Jednak najnowsza aktualizacja to coś więcej, bowiem naprawia również kilka pomniejszych błędów w rozgrywce. Pojawiały się problemy związane ze sterowaniem bramkarzami - nie zawsze wypuszczali oni piłkę z rąk, przez co wznowienie spotkania było niemożliwe. Łatka ma wyeliminować ten poważny błąd, oraz kilka innych, nieco mniejszych.

Aktualizacja jest już dostępna dla wersji na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Stadia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie