FIFA 11 oficjalnie ogłoszona

Zbigniew Trzeciak

09.06.2010 13:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie ma się co oszukiwać, czekaliśmy już na pierwsze wiadomości o najnowszej produkcji piłkarskiej od EA Sports. FIFA 11 jest już oficjalnie ogłoszona, na razie na PS3 i Xboksa 360, i zaczynają spływać pierwsze informacje o nowościach.

Głównymi cechami produkcji mają być Personality+ i Pro Passing. To pierwsze odnosi się do realistycznego przedstawiania zawodników, a drugie ma za zadanie jeszcze bardziej usprawnić dystrybucję piłki po boisku.

Choć baza danych FIFY 10 była obszerna, to teraz zostaną one lepiej wykorzystane. Zawodnicy na każdej pozycji będą zachowywać się odpowiednio do swojej roli, czyli na przykład obrońcy lepiej ustawią się do odbioru piłki, niż napastnicy. Także animacje będą się różniły w zależności od umiejętności piłkarza, co widoczne będzie na przykład w paradach bramkarzy.

Pro Passing natomiast zajmie się precyzją podań. To czy zakończą się one sukcesem będzie w dużej mierze zależało od sytuacji na boisku, a gracze nie będą już naturalnie ustawiać się na końcu dośrodkowań, co wymusi większą walkę o pozycję.

Więcej szczegółów na pewno zobaczymy na E3.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)