Zmien skórke
Logo Polygamii

Fallout 76 za darmo przez weekend. Skusicie się?

Pamiętajcie – do odważnych świat należy

Powiedzieć, że Fallout 76 był grą nieudaną to mało. Tytuł kosztował Bethesdę ok. 100 mln dolarów, raporty mówią o sprzedaży w okolicach 2 mln egzemplarzy, a średnia ocen na Metacriticu oscyluje w okolicach 50. Falę internetowej żółci wylanej na tytuł, niech podsumuje poniższy mem.

Twórcy nie ustają jednak w próbach podniesienia z ziemi zmarnowanego potencjału gry, co rusz dodają nowe aktywności, ostatnio uzupełniając Fallout 76 o pełnoprawny dodatek z podtytułem Wastelanders. Sam nie miałem serca po niego sięgnąć, ale zrobił to za nas wszystkich niezmordowany Archigame. Zachwycony nie był.

Ale jeżeli Tobie, droga czytelniczko i Tobie, drogi czytelniku, nie straszne zardzewiałe mechaniki i toczące Fallout 76 problemy, mamy dobre wieści. Bethesda udostępni grę za darmo wszystkim posiadaczom pecetów, a także konsol PS4 i Xbox One na najbliższy weekend.

Pobierać ją można już teraz, a grać aż do poniedziałku. Jeśli Fallout 76 skradnie wasze serca (napiszcie koniecznie) i nie martwcie o postęp. Ten zostanie przeniesiony po zakupie pełnej wersji. Co ważne, bezpłatny dostęp obejmuje również dodatek Wastelands.

I jeszcze jedno. Sięgając po Fallout 76 macie pewność, że grę dostaniecie i uda się wam ją uruchomić. Czego nie może powiedzieć 90 proc. internetu, usiłujące dostać się na Epic Games Store, który kompletnie skrewił przygotowanie serwerów na przyjęcie chętnych na darmowe GTA V.

Więcej na temat:

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
4 Komentarze
1 Odpowiedzi
5 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lord Bart
Użytkownik

Nie.
Dodam w edycji, że również przez 3 dni można powiększać swoje piersi i zmniejszać penisy (bądź odwrotnie) w Conan Exiles.

malyheman
Użytkownik

Co tu robi “mem” z Wyborczą? Nie wytrzymaliście?
I dlaczego publikujecie artykuły po rozchodniaczku? Wydaje się, że słowo rozchodniaczek ma dosyć jasny przekaz. Nie możecie się ze sobą wewnętrznie skontaktować? Wygląda to dość niespójnie.

Bartosz Witoszka
Redaktor

Hej, czasem po prostu tak wypada, że ktoś nie miał wcześniej czasu i teksty pojawiają się później; plus wczoraj był jeszcze ten nocny stream State of Play. Postaramy się następnym razem lepiej to wszystko koordynować, żeby Rozchodniaczek był faktycznie domknięciem dnia ma Polygamii.

s.p.
Użytkownik

Złamałem się i ściągnąłem. Na szczęście proces tworzenia konta jest zbugowany (i chyba serwery kuleją) także mogę spokojnie usuwać.

LorDex
Użytkownik

> Skusicie się?
Nie. EOT

Popularne wpisy

Popularne Gry