Epic Games Store znowu rozdaje. Czy dasz radę przetrwać?

Epic Games Store znowu rozdaje. Czy dasz radę przetrwać?

Windbound za darmo w Epic Games Store
Windbound za darmo w Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Steam
11.02.2022 06:51, aktualizacja: 11.02.2022 10:25

Kolejna darmowa gra dostępna na Epic Games Store. Jak co tydzień, gracze mogą bezpłatnie dodać do konta nową produkcję. Tym razem otrzymamy tytuł skupiający się na kwestii przetrwania w nieprzyjaznym środowisku.

Epic Games Store znowu rozdaje darmową grę. Zgodnie z tradycją, nowy tydzień przyniósł nową produkcję, którą można przypisać do konta całkowicie za darmo. W promocji na najbliższy tydzień znajdziemy produkcję, której trzon stanowić będzie umiejętność przetrwania w obcym, nieprzyjaznym środowisku.

Darmowy tytuł, który możemy pobrać z Epic Games Store w tym tygodniu to Windbound. Za stworzenie gry odpowiada niewielkie studio 5 Lives Studios, a za jej wydanie Deep Silver. Główną bohaterką produkcji jest Kara, która wylądowała na nieznanym archipelagu. Zadaniem gracza jest przetrwanie w obcym środowisku.

A świat, w którym przyjdzie nam grać, za każdym razem będzie dla nas obcy. Windbound cechuje się bowiem proceduralnym tworzeniem świata gry. Za każdym razem wygląda on zatem inaczej, przez co gra powinna być mniej monotonna.

Windbound można już przypisać do swojego konta w Epic Games Store. Promocja potrwa do 17 lutego, do godziny 17:00.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)