Epic Games Store rozdaje gry za darmo. Kolejne dwa tytuły

Epic Games Store rozdaje gry za darmo. Kolejne dwa tytuły

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games
25.04.2022 07:18, aktualizacja: 25.04.2022 13:35

Epic Games Store rozdaje kolejne gry za darmo. W tym tygodniu w nasze ręce wpadną dwa tytuły. Nie są to najgłośniejsze produkcje, ale z pewnością nie można odmówić im charakteru.

W najbliższy czwartek użytkownicy Epic Games Store będą mogli przypisać do swojego konta bezpłatnie dwie gry utrzymane w nietypowej konwencji. Pierwsza z nich to nietypowa piaskownica, w której gracz wciela się w starszą osobę, której celem jest przetrwanie przez zapewnienie sobie miejsca w domu opieki. A to mogą zrobić tylko najsilniejsi.

Just Die Already za darmo w Epic Games Store

Chodzi rzecz jasna o Just Die Already, grę stworzoną przez studio DoubleMoose Games. Jego założycielem jest jeden z twórców popularnego Symulatora Kozy, samo to mówi więc, o jakiego typu produkcji mowa. Głównym celem graczy jest eliminacja innych staruszków przy wykorzystaniu przeróżnych sprzętów, które znajdziemy podczas swobodnej eksploracji świata.

Paradigm za darmo w Epic Games Store

Drugą produkcją, w którą będziemy mogli zagrać bezpłatnie jest Paradigm. To dwuwymiarowa gra przygodowa typu point and click utrzymana w konwencji science fiction. Za jej stworzenie odpowiada Jacob Janerka - Australijczyk polskiego pochodzenia, który raczej nie wstydzi się swoich korzeni.

Akcja Paradigm toczy się w 2026 roku w surrealistycznym postapokaliptycznym kraju Europy Wschodniej o nazwie Krusz. Głównym bohaterem gry jest stworzony przez przedsiębiorstwo DUPA genetics nieudany mutant imieniem Paradigm. Aby ukryć swoje niepowodzenie, przedstawiciele DUPA umieścili go w pewnym porzuconym sowieckim mieście, gdzie miał sam o siebie zadbać. Paradigm zaczął zajmować się muzyką elektroniczną i zamarzył o tym, by stać się największą gwiazdą tego gatunku.

Obie produkcje zostaną udostępnione za darmo w czwartek 28 kwietnia o godzinie 17:00. Wtedy też skończy się obecna promocja na RiverbondAmnesia Rebirth.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)