Epic Games Store. Dwie darmowe gry na początek kwietnia

Epic Games Store. Dwie darmowe gry na początek kwietnia

Epic Games i kolejne gry za darmo
Epic Games i kolejne gry za darmo
04.04.2022 07:11, aktualizacja: 04.04.2022 09:25

Znamy już kolejne dwie darmowe gry, które zostaną udostępnione w Epic Games Store. Od 7 kwietnia będzie można odebrać bezpłatnie dwa solidne tytuły. To już kolejny znak, że wiosna w sklepie Epic zaczyna się satysfakcjonująco.

Epic Games Store już za kilka dni udostępni dwie gry za darmo. Wiemy już, że w pierwszym kwietniowym zestawie znajdą się dwa tytuły cieszące się dużą popularnością wśród graczy. Jedna z darmowych produkcji została stworzona przez polskie studio.

Chodzi o Zaginięcie Ethana Cartera (The Vanishing of Ethan Carter). Ta wydana w 2014 roku gra przygodowa opowiada historię Paula Prospero, głównego bohatera gry, który podjął się poszukiwania zaginionego chłopca - tytułowego Ethana Cartera. Detektyw do swoich działań wykorzystuje nie tylko standardowe techniki, ale także nadnaturalne zdolności, którymi jest obdarzony.

Kolejna produkcja, którą gracze otrzymają bezpłatnie w ramach rozdawnictwa Epic Games Store jest Rogue Legacy. Gra ta zadebiutuje w sklepie Epic 7 kwietnia, jednak graczom jest znana już od dawna. Jej premiera na PC odbyła się w 2013 roku. Jak sama nazwa wskazuje, gra nawiązuje do gier z gatunku roguelite. Utrzymana w klasycznych klimatach zręcznościowa produkcja bazuje na losowości, a śmierć jest jedną z jej mechanik.

Gdy nasza postać w Rogue Legacy zginie, nie kończymy gry, nie wskrzeszamy jej. W takiej sytuacji wybieramy dziedzica, z których każdy ma cechy pozytywne, ale także wrodzone wady, które zmieniają nasze doświadczenie.

Rogue LegacyZaginięcie Ethana Cartera zastąpią w Epic Games Store rozdawane obecnie Total War: WarhammerCity of Brass.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)