Zmien skórke
Logo Polygamii

EA na PGA

EA pojawi się na PGA. Firma zaprezentuje na targach takie tytuły jak Dragon Age: Początek, Mass Effect 2, NFS: Shift i FIFA 10. Dodatkowo zorganizowany zostanie koncert grupy Jamal. Pełna rozpiska i informacje znajdziecie w informacji prasowej.

A tak przy okazji – wybieracie się na PGA?

Electronic Arts zaprasza na Poznań Game Arena
 
Tegoroczna edycja największych targów gier wideo w Polsce
obfitować będzie w wiele atrakcji przygotowanych przez Electronic Arts
 
Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich fanów gier na odbywającą się w dniach 16-18 października szóstą edycję Poznań Game Arena, największych targów gier wideo w Polsce. Prezentacje dopiero co wydanych i nadchodzących hitów od Electronic Arts będą prowadzone na stoisku nr 10 w hali 7A. EA zajmie powierzchnię 480 metrów kwadratowych w centralnej części hali wystawowej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 16 października jest dniem prasowym, zamkniętym dla innych odwiedzających – wtedy można w spokoju zobaczyć wszystkie prezentowane gry i porozmawiać z przedstawicielami firmy.  
 
Jednym z najważniejszych pokazywanych na targach tytułów będzie długo oczekiwana gra fabularna studia Bioware: Dragon Age Początek. Produkcja ta jest największym projektem lokalizacyjnym w Polsce: milion trzysta tysięcy nagranych słów oraz blisko 100 aktorów dubbingowych biorących udział w nagraniach, w tym Piotr Fronczewski w roli Szarego Strażnika, Stena.
 
Na PGA zostanie uruchomiona przedsprzedaż Kolekcjonerskiej Edycji gry Dragon Age Początek, którą będzie prowadził Empik w specjalnym sklepie na terenie PGA. Warto zarezerwować swój egzemplarz gry już na PGA 2009!
 
Kolejną grą, w którą będzie można pograć na Poznań Game Arena jest sequel porywającej gry akcji, również ze studia Bioware – Mass Effect 2. Gra jest w fazie produkcji i będzie to pierwszy publiczny pokaz w Polsce. Chętni będą mogli spróbować swoich sił w Mass Effect 2 na konsoli Xbox360.
 
Wśród prezentowanych tytułów nie zabraknie gier, które niedawno miały premierę, m.in. gry wyścigowej Need for Speed SHIFT. Pokaz gry odbywa się w ramach ogólnopolskiej akcji NFS SHIFT TOUR. W SHIFT-a będzie można pograć na specjalnych symulatorach jazdy. W niedzielę na scenie głównej targów będzie miał miejsce pokaz gry dla publiczności, prowadzony przez Mistrza Europy w Need for Speed, Krzysztofa Sojkę.
 
PGA jest również przystankiem Mistrzostw Polski FIFA 10. Wszystkich fanów FIFA z Poznania i okolic zapraszamy 17 i 18 października do strefy FIFA10 na PGA na eliminacje, które pozwolą sześciu najlepszym osobom wziąć udział w Wielkim Finale Mistrzostw 21 lub 22 listopada w Warszawie. W sobotę z fanami gry spotka się najpopularniejszy komentator sportowy, Dariusz Szpakowski, który od 5 lat użycza swojego głosu w grach FIFA.
 
W sobotę 17 października o godzinie 17.00 nastąpi kulminacja obecności Electronic Arts na Poznań Game Arena – koncert zespołu Jamal. Jest to zespół, którego utwór Pull-up znalazł się w ścieżce dźwiękowej gry Need for Speed SHIFT – w wersji Polskiej i w wydaniach światowych.
 
EA na Poznań Game Arena  – scenariusz szczegółowy
 
16 października (piątek) – dzień dla przedstawicieli mediów
 
10:45-11.15, scena główna hala 8: Prezentacja gry Mass Effect 2
11:30-13:00, stoisko Mass Effect 2, hala 7A: Przedstawiciel EA do dyspozycji dziennikarzy (czas na wywiady)
14.00-14.20, scena główna hala 8: Prezentacja gry Dragon Age: Początek
14:20-14:30, scena główna hala 8: Przedstawiciel EA pozostaje do dyspozycji dziennikarzy
 
17 października (sobota) – I dzień otwarty dla publiczności
 
12:00-12:20, scena główna hala 8: Prezentacja gry Mass Effect 2
12.35-15.00, stoisko Mass Effect 2, hala 7A: Przedstawiciel EA do dyspozycji publiczności
13.00-14:00, stoisko FIFA 10 hala 7A: Spotkanie z Dariuszem Szpakowskim
16:00-16:20, scena główna hala 8: Prezentacja gry Dragon Age: Początek
17:00-18:00, scena główna hala 8: Koncert zespołu Jamal
 
18 października (niedziela) – II dzień otwarty dla publiczności
14:05-14:30, scena główna hala 8: Pokaz gry Need for Speed SHIFT  (Pokaz prowadzi Krzysztof Sojka, znany wśród społeczności gracz w Need for Speed, mistrz Europy)
 
# # #
Więcej informacji na temat udziału Electronic Arts na Poznań Game Arena i gier Electronic Arts znajduje się pod adresem www.ea.pl.
 
Informacje o targach Poznań Game Arena
Poznań Game Arena to największe wydarzenie w Polsce poświęcone multimediom i elektronicznej rozrywce. Oczekiwana liczba widzów szóstej edycji targów to 30 tysięcy osób. W imprezie biorą udział najwięksi producenci i dystrybutorzy gier oraz sprzętu dla graczy. Targi odbywają się w dniach 16-18 października 2009, w Poznaniu, pawilony 7, 7a, 8, 8a, MTP
Godzin otwarcia: piątek, sobota: 10.00-18.00, niedziela: 10.00-16.00

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry