E3 2012: Zapowiedziano LEGO City: Undercover

W ramach tegorocznego E3 jedną z nowych zapowiedzi, towarzyszących zresztą prezentacji tytułów na Wii U, okazało się ujawnienie LEGO City: Undercover. Gra docelowo powstaje nie tylko na nową konsolę Nintendo, ale także na 3DS-a. W obu przypadkach zostaną wykorzystane dodatkowe ekrany oferowane przez urządzenia.

Jak skomentował to Reggie Fils-Aime reprezentujący Nintendo, celem firmy jest dostarczenie tytułów, które zapewnią nowe i wciągające doświadczenia dla każdego typu gracza. Samo LEGO City: Undercover nie wybija się może mocno poza inne gry na klockowej licencji, natomiast posiada kilka świeżych pomysłów, korzystających z dobrodziejstwa nowej platformy. Niektórzy okrzyknęli grę mianem „łagodnego GTA”.

Poniżej pierwsza prezentacja nowego tytułu:

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY