E3 2012: Rayman Legends tytułem startowym dla Wii U 

Wystąpienie Nintendo na E3 dopiero przed nami, ale już wiemy o dwóch grach Ubisoftu, które zmierzają na Wii U. O ZombiU już wspominałem, pora więc na Rayman Legends.

Kilkuminutowa prezentacja Rayman Legends pokazała różne możliwości wersji na konsolę Nintendo. Było sterowanie za pomocą ekranu dotykowego GamePada, wykorzystanie opcjonalnego Controllera Pro czy Wiilotów. Edycja Wii U ma więc w pełni wykorzystywać funkcje nowego sprzętu. Gra pojawi się również na PlayStation 3, Xboksa 360, PS Vitę, PC oraz 3DS-a. Ubisoft zapowiedział, że Rayman Legends będzie jednym z tytułów startowych dla Wii U, które ma się ukazać przed końcem roku.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY