E3 2010: Wiedźmin 2 najlepszą grą?

E3 2010: Wiedźmin 2 najlepszą grą?18.06.2010 15:12
Zbigniew Trzeciak

Zagraniczne serwisy, w tym bardzo popularne Gamespot i IGN, zaliczają Wiedźmina 2: Zabójcy Królów do grona najlepszych gier tegorocznych targów E3 w Los Angeles. Gra zyskała nominacje do nagród takich jak: najlepsze RPG czy najlepszy produkt E3.

CD Projekt RED wypuszczając w 2007 roku Wiedźmina nie przewidywał, że gra zdobędzie aż takie uznanie. Przygody Geralta, głównego bohatera gry, przyciągnęły fanów na całym świecie, a sama gra uzyskiwała wysokie oceny w prasie branżowej.

Naturalnym wydał się więc pomysł stworzenia kontynuacji i w tym roku twórcy ogłosili powstawanie drugiej części. Garść informacji uzyskaliśmy na konferencji CD Projektu jakiś czas temu, a więcej zobaczyć mogliśmy właśnie na targach E3.

Okazało się, że to co polska firma przedstawiła w tym roku całemu światu spotkało się z nie lada uznaniem i gra startuje po sporo nagród. W głosowaniu biorą udział fani, a miło byłoby, gdyby to rodzima produkcja okazała się największym hitem - zapraszamy więc do głosowania.

"Te nominacje to dla nas wielki zaszczyt. Uznanie tak ważnych i cenionych serwisów jak IGN pokazuje, że tworzona przez nasze studio gra, to najwyższa światowa liga. Jestem dumny z wysiłku całego zespołu i zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, by gra spełniła również oczekiwania graczy" - powiedział Adam Kiciński, szef CD Projekt RED.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)