Dziecinny Battlefield?

Dziecinny Battlefield?12.07.2009 11:09
Jakub Jatkiewicz

Reakcje fanów serii Battlefield na darmowego i utrzymanego w humorystycznej konwencji Battlefield Heroes były różne. Wiele osób zarzuciło DICE stworzenie dziecinnej gry, pojawiły się także obawy o przyszłość serii. Patrick Liu, główny producent Battlefielda 1943 odpiera te zarzuty, twierdząc iż DICE nie tylko nie zamierza podążać w casualowym kierunku, ale wręcz chce aby kolejne odsłony cyklu były jeszcze bardziej hardcorowymi produkcjami.

"Ogólnie nie powiedziałbym, że to pewna przyszłość - prawdę mówiąc być może wszystko podąży inną drogą, ponownie skupiając się na hardcorowcach. Mamy plany, ale obecnie nie mogę zagłębiać się w szczegóły. Wielu fanów ma problem, twierdząc iż robimy z Battlefielda dziecinadę, co nie jest prawdą. To tylko część, która nie nie wyznacza przyszłości serii".

Liu wyjawił również, że w przyszłości DICE bardziej skupi się na kampaniach dla pojedynczego gracza.

"Bad Company 2 będzie jeszcze bardziej nastawiony na single player niż Bad Company 1. Bad Company 1 było naszą pierwszą próbą stworzenia kampanii dla pojedynczego gracza, DICE wcześniej nic takiego nie zrobiło. Wiele nauczyliśmy się tworząc tą grę i wszystko to wykorzystamy w Bad Company 2.

Tak więc zdecydowanie postaramy się poprawić i poszerzyć fragment Battlefielda przeznaczony dla pojedynczego gracza".

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)