Dusze demonów w USA

Dusze demonów w USA06.07.2009 16:01
Jakub Jatkiewicz

Od pewnego czasu było jasne, że Atlus wyda Demon's Souls na terenie Stanów Zjednoczonych. Jednak dopiero teraz firma wydała pełne oświadczenie w tej sprawie, ujawniając nie tylko oficjalną datę premiery, ale również zawartość kolekcjonerskiej.

Wersja wydana na rynku amerykańskim dostanie zupełnie nowy box art i poza tym niczym nie będzie się różniła od wydania azjatyckiego. Edycja kolekcjonerska będzie jednak zawierała kilka ciekawych dodatków. Pierwszy z nich to ponad 150-stronicowy poradnik, który może się przydać, gdyż Demon's Souls jest uważane za jedną z najtrudniejszych gier na PlayStation 3. Poradnika nie będzie można nabyć osobno. Kolejna różnica względem standardowego wydania to unikalne opakowanie.

Jeszcze więcej czeka na składających zamówienie przedpremierowe - bonusem ma być limitowany art book zawierający rysunki oraz koncepcyjne projekty ze świata gry.

Atlus jest bardzo zadowolony z możliwości wydania Demon's Souls na terenie USA i w oświadczeniu prasowym podziękował wszystkim fanom za wsparcie. Zdaniem wydawcy oraz krytyków, którzy mieli styczność z grą, jest ona jednym z najbardziej innowacyjnych RPG akcji, które ukazały się w ostatnim czasie.

Tytuł trafi na rynek 6 października w cenie 59,99 dolarów oraz 69,99 dolarów za edycję kolekcjonerską.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)