Dragon's Dogma na X360 z demem Resident Evil 6 

Kolejny dzień, kolejne przesunięcie daty premiery. Capcom zapowiedział, że Dragon's Dogma, nadchodząca gra RPG z nastawieniem na kooperację czterech osób, zalicza obsuwę. Druga wiadomość to taka, że decydując się na zakup wersji na konsolę Microsoftu, gracze otrzymają wcześniejszy dostęp do dema Resident Evil 6. Dwa miesiące przed użytkownikami PlayStation 3.

new WP.player({ width:610, height:343, autostart:false, url: 'http://get-2.wpapi.wp.pl/a,61764431,f,thumb/5/1/a/51a52d575262458893cb5479ac0182ec/fecf4bbe7a15e3253140f65c03820e85/Dragons_Dogma_Gamers_Day_Trailer_napisy_PL_SaveYouTube_com_.mov', }); Wersję wideo w wyższej rozdzielczości znajdziecie pod tym adresemZacznijmy od konkretów, czyli dat poszczególnych premier: Dragon's Dogma pojawi się w europejskich sklepach 25 maja (wcześniej miał to być marzec). Posiadacze Xboksów 360 i rzeczonego RPG będą mogli zagrać w demo nowego Residenta już trzeciego lipca. Na PlayStation 3 pojawi się dopiero po dwóch miesiącach: czwartego września.

Nie da się ukryć, że zachęcanie do zakupu TAKIM demem może być niezłą kartą przetargową. Szczególnie dla tych, którzy mają obydwie konsole HD. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na wcześniejsze sprawdzanie gry Capcomu z zombiakami, w pełną wersję Resident Evil 6 będziecie mogli zagrać 20 listopada.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!