Dostaniemy więcej Dead Island

„Móóózgi! Więcej móóózgóóów!” – czytamy na facebookowym profilu marki Dead Island. To dobry znak, bo zwiastuje więcej przygód w świecie przepełnionym zombie w wykonaniu polskiej firmy. Techland potwierdził, że za jakiś czas otrzymamy grę nazwaną Dead Island: Riptide. Na razie nie jest jasnym, czy mowa o samodzielnym rozszerzeniu, czy o pełnoprawnej grze.

Wiadomo natomiast, że powstaje ona zarówno na PC, jak i konsole. Oraz, wbrew wcześniejszym plotkom, pracuje nad nią Techland, a nie inne studia, które rzekomo miałyby przejąć markę. Niestety na tym informacje się kończą, a więcej detali mamy poznać w trakcie lata. Czego oczekiwalibyście po powrocie na Banoi?

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE