Dodatki do Bad Company 2

Dodatki do Bad Company 226.02.2010 16:01
Marcin Dąbrowski

Electronic Arts zapowiedziało dwa darmowe pakiety map dla graczy Battlefield: Bad Company 2. Mapy dostępne będą w ramach „Projektu Dziesięciu Dolarów”, który zniechęcać ma do nabywania gier używanych. Na mapy mogą więc liczyć posiadacze nowych egzemplarzy.

Na pierwszy z pakietów składają się mapy: Laguna Alta oraz Nelson Bay. Ukażą się w dniu premiery gry, co sprawi, że na start czekać będzie łącznie 10 terenów do rozgrywki multiplayer. Lokacje uzyskać będzie można wykorzystując zawarty w pudełku kod “VIP”. Drugi pakiet map ukazać ma się „niedługo później” i zawierać będzie etapy nazwane: Arica Harbour i Laguna Presa.

Co z graczami, którzy zakupili używaną kopię gry? Oni też będą mieli dostęp do tych i wszystkich przyszłych dodatków… za 15 dolarów. Tyle kosztować ma kod „VIP”. Dziwi więc nazwa „Projektu Dziesięciu Dolarów”. Widocznie korporacja uznała, że 10 dolarów to za mało, żeby zmusić graczy do kupowania nowych gier.

Te dwa pakiety map to tylko początek”, mówi producent gry Patrick Bach. „Planujemy wsparcie dla społeczności gry poprzez wprowadzanie świeżości do gry i utrzymywanie najwyższego możliwego poziomu rozgrywki”.

Battlefield: Bad Company 2 ukaże się 3 marca na PC, Xboksa 360 i PS3.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)