Dodatek do Sacred 2 na jesieni w polskiej wersji językowej

Marcin Dąbrowski

21.10.2010 11:58, aktual.: 22.10.2010 05:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cenega poinformowała, że tej jesieni odbędzie się polska premiera dodatku do Sacred 2: Fallen Angel pod tytułem Sacred 2: Władca Smoków. Dodatek pozwala na eksplorację nowych miejsc, walkę z kolejnymi potworami oraz wcielenie się w premierową klasę postaci. Gra zostanie wydana w polskiej kinowej wersji językowej.

Obszar gry wzbogacono w dodatku o dwie premierowe lokacje, które wypełniono nowymi rodzajami przeciwników. Premierowe tereny, jakie mogą przemierzyć gracze, to krwawy las i kryształowa kraina – w pierwszym z nich na graczy czekają m.in. zombie, w drugim – lodowe szkielety.

W Sacred 2: Władca Smoków mamy do czynienia z kolejną klasą postaci - Smoczym Magiem, którym możemy kierować zarówno w kampanii po stronie Dobra, jak i Zła. Przed nowym bohaterem stoi szereg misji pobocznych, dlatego też został on wyposażony w czary ofensywne, opcję przyzywania ziejącego ogniem smoka oraz przemiany w jaszczuroluda. Ostatnia z wymienionych właściwości pozwala magowi na prowadzenie bezpośredniej potyczki z wrogiem, podczas której śmiałek może korzystać z kombinacji składających się już nie z czterech, a pięciu rodzajów sztuk walki.

Prócz tego dodatek wnosi szereg poprawek w kwestiach technicznych (skróceniu uległ m.in. czas przemieszczania się bohatera pomiędzy lokacjami), dzięki czemu druga odsłona Sacred ma się stać bardziej przyjazna użytkownikowi.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)