Dirty Bomb - nowa gra Splash Damage

Splash Damage ujawniło pierwszy materiał ze swojej nowej gry. Projekt studia zwie się Dirty Bomb i na pierwszy rzut oka przypomina ostatnie dokonanie twórców, czyli sieciową strzelankę Brink.

Ze zwiastuna można wyciągnąć szczątkowe informację, na przykład dotyczące umieszczenia akcji w futurystycznym Londynie targanym jakimś konfliktem, którego będziemy częścią. Splash Damage uruchomiło stronę internetową, pozwalającą zaklepać sobie pseudonim w grze i nic poza tym. Na razie nie ma mowy o jakichkolwiek beta testach czy innych atrakcjach.

Pewnym jest, że Dirty Bomb, podobnie jak wspomniany Brink, będzie sieciową strzelanką z widokiem FPP. Różnicę stanowi platforma docelowa, gdyż nowa gra ma być tytułem na wyłączność dla pecetów. Na ujawnienie daty premiery musimy jeszcze poczekać.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE