Dino Crisis 3

Dino Crisis 304.12.2004 01:06
Guerila

Dino Crisis 3

WALKA Z BOSSAMI

*Starcie pierwsze *Zostaniesz zaatakowany przez żółte pterodaktyle. Na każdego z nich przyjdzie Ci zużyć po dwa naboje, czyli więcej niż zwykle. Kiedy ptaszydła będą chciały podejść - odruchowo używaj jet packa. W innym wypadku zostaniesz trochę poharatany. Po pierwszym ataku pterodaktyle zaczną krążyć wokół Ciebie. Obracaj się cały czas, aby mieć je w polu widzenia. Jeśli odpowiednio szybko nie pozbędziesz się tych szkodliwych zwierzątek - wtedy zaatakują ponownie. Będziesz musiał skorzystać z jet packa.

Starcie drugieZnajdujesz się na wielkim, zarośniętym trawą terenie. Tuż za meteorytem znajdziesz apteczkę poprawiającą zdrowie. Znajdziesz również wyrzutnię rakiet w południowo-zachodniej strefie, a także niebieski kryształ w północno-wschodniej części mapy, na klifie.

Kiedy pojawią się raptory strzelaj do nich, powoli się wycofując. To najlepsza metoda na pokonanie tych dinozaurów bez żadnych strat. Nie używaj wyrzutni rakiet, gdyż ta przyda się nieco później.

Starcie trzecieO nie, nowy gatunek dinozaurów? Nowi przeciwnicy są o wiele wytrzymalsi, ale posiadają jeden słaby punkt - swoją głowę. Poza tym strzelanie w samo ciało wyrządza bardzo małe szkody. Druga sprawa to to, aby trzymać na dystans oba dinozaury. Tym bardziej, że potrafią one atakować nawet, gdy znajdujesz się za plecami jednego z nich. Na szczęście oba dinozaury nie rzucają się naraz. Najlepszą metodą na pozbycie się tych przyjemniaczków jest rakietnica w główkę, w chwili, gdy jeden z nich szarżuje. Dodatkową broń - wyrzutnię granatów, znajdziesz w północno-zachodniej strefie areny. Kolejną wadą przeciwników jest ich częste ryczenie. Wtedy możemy nadwyrężyć ich zdrowie za pomocą zwykłego pistoletu.

*Starcie czwarte *Tym razem będziesz atakowany przez kilka dinków w jednej chwili. Plezjozaury krążą dookoła, a gdy się zbliżą - atakują swoimi ostrymi zębami. Musisz się ich pozbyć zanim to zrobią. Te bestie najlepiej pokonać, gdy jeszcze znajdują się pod wodą. Są wtedy szczególnie narażone na obrażenia. Jeśli będziesz odpowiednio szybki, wybijesz je wszystkie zanim wyjdą na powierzchnię.

Popatrz również na swój radar. Pomarańczowe kropki pokazują te dinozaury, które zamierzają Cię zaatakować. Pokonaj je w pierwszej kolejności. Następnie zajmij się tymi zaznaczonymi jako białe kropki.

Starcie piąteWalczymy z tymi samymi dinozaurami co w starciu trzecim. Tak, więc skocz do tego punktu, a będziesz wiedział co i jak.

Starcie szósteOuch! Oviraptory nadciągają! A dokładniej wyskakują z budynku przed Tobą. Jeśli nie zabijesz ich odpowiednio szybko - momentalnie pojawią się koło Ciebie i zaczną się prawdziwe kłopoty. Załatw je zanim wespną się tam gdzie Ty. Nie korzystaj ze swoich dodatkowych broni, chyba że wróg znajduje się w większym skupieniu albo jesteś zagrożony. Oviraptory mają zresztą tendencję do grupowania się, dlatego korzystaj w takiej sytuacji z rakietek i tym podobnych dodatków. No i uważaj na żółtą maź, którą wystrzeliwują niektóre z nich. Inna sprawa, że możesz ją zestrzelić w locie.

Starcie siódmePatrz punkt trzeci... albo w skrócie: strzelamy w głowę. Karnozaur, który chce Cię zaatakować, na radarze przedstawiony jest jako pomarańczowa kropka. Jeśli oba dinki mienią się na pomarańczowo – jest to znak, iż jeden z nich chce atakować, drugi zaś odwrócić uwagę. Jeden biegnie, ale szybko się zatrzymuje, drugi zaś przeskakuje szybko pierwszego i atakuje. Najwłaściwszą reakcją w takiej sytuacji okazuje się skorzystanie z wyrzutni rakiet. Dodatkowo dinozaury wycwaniły się tak, iż próbują za wszelką cenę unikać Twojego celowania. Potrzebna jest więc większa wprawa.

Ciąg dalszy nastąpi...

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)