Diablo III – dom aukcyjny z realną gotówką znów opóźniony

Nie mamy dobrych wieści dla wszystkich, którzy w trzecim Diablo chcieli już lada dzień sprzedawać swoje drogocenne przedmioty. Dom aukcyjny, a konkretniej jego część bazująca na prawdziwej gotówce, została znów opóźniona. Przedstawiciele Blizzarda jako główny powód podają wszystkie problemy, które do tej pory wynikły podczas działania (i niedziałania...) gry. W efekcie start usługi nie nastąpi w maju.

new WP.player({ width:600, height:338, autostart:false, url: 'http://get-2.wpapi.wp.pl/a,61764431,f,thumb/4/d/0/4d0ac378f9b3b1401398f6428f8a8c1b/fecf4bbe7a15e3253140f65c03820e85/d3_ql_gotowy.mov', });Film w wyższej rozdzielczości znajdziecie pod tym adresem.

W swoim oświadczeniu twórcy gry zaznaczają, że podstawowym założeniem jest płynność działania usługi. Ze względu na to studio musi popracować jeszcze nad ogólną efektywnością serwerów nowego Diablo. „Chociaż nie mamy nowej daty premiery do ujawnienia, informacje pojawią się wkrótce” – piszą reprezentujący Blizzarda.

Tymczasem sama gra zaliczyła już pierwsze aktualizacje. Osłabiono w nich m.in. możliwości mnicha, chwili uwagi doczekali się też czarownik i łowca demonów. Pełną listę zmian można znaleźć w tym miejscu, tymczasem Blizzard ma w planach odniesienie się do problemów z osiągnięciami, jakie miały miejsce zaraz po starcie gry. Inna sprawa, że są to achievementy, które najprawdopodobniej można zdobyć grając przez kilkadziesiąt minut...

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE