Deska warta swej ceny

Deska warta swej ceny16.07.2009 18:23
Michał Piwowarczyk

Josh Tsui z Robobmodo w rozmowie z serwisem GamesIndustry.biz chwali się, że nowy sposób w sterowaniu w Tony Hawk: Ride, czyli deska, dobrze poradzi sobie na rynku kontrolerów do gier. Pracownik potwierdził, że Activision zamierza deskę wykorzystać również w innych grach, nie tylko sportowych.

Tsui twierdzi, że deska będzie warta swojej ceny: "To bardzo zaawansowany kawałek technologii. Będzie to najnowocześniejsze akcesorium dostępny na rynku. Wierzymy, że rozpocznie to nową falę kontrolerów do gier."

Na tym jednak pan Josh nie kończy, dalej zachwalając walory deski: "Trzeba przyznać, że jest to połączenie bardzo zaawansowanego oprogramowania i sprzętu (...) i kiedy ludzie zobaczą, jak dobrze to wszystko działa, to z pewnością zapłacą bez wahania".

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)