Zmien skórke
Logo Polygamii

Deadpool i Resident Evil: Origins Collection - PS4 i X1 dostaną kolejne gry drugiej świeżości

Porty, remastery, zbiorcze wydania, edycje HD – gry ewoluują, zmieniają szaty i platformy. Bez zmian pozostają jedynie ceny.

Udane przenosiny Resident Evil HD na konsole obecnej generacji zachęciły Capcom do dawania drugiego (czasami i trzeciego) życia innym grom. W drodze jest już remake Resident Evil 2, a jeszcze szybciej – bo na początku przyszłego roku – dotrze do nas także odświeżona wersja Resident Evil 0. I Capcom wpadł na pomysł spakowania tej gry (oprócz sprzedawania jej oczywiście także oddzielnie) do jednego zestawu z Resident Evil HD. Oto Resident Evil: Origins Collection.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że w “Zerówce” zagramy także jako główny złoczyńca całej serii, Albert Wesker.

Swojego kotleta do mikrofalówki zapakowało także Activision. Deadpool powrócił niedawno z banicji na Steama, PSN i Xbox Live, a niebawem przeskoczy na PS4 i Xboksa One. Gra trafi na nowe konsole 17 listopada i – jeśli sugerować się jakością portu serii Prototype – nie doczeka się przy przenosinach żadnych usprawnień. Ba, może być nawet gorsza niż oryginał sprzed dwóch lat. Na płytce z grą znajdziemy wszystkie wydane do niej DLC (niewiele tego – dwa poziomy i dwa kostiumy), co raczej nie usprawiedliwia przylepienia metki z ceną 49.99$.

[Źródło: Eurogamer, VG24/7]

Piotr Bajda

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry