Dead Space 3 pozwoli bać się razem w dowolnym momencie

Tryb sieciowy w drugiej części serii Dead Space nie należał do szczególnie rewolucyjnych. W przypadku „trójki” z elementów sieciowych całkowitą nowością jest gra w trybie kooperacji. Drugi gracz będzie mógł dołączyć do rozgrywki w dowolnym momencie. Wydarzenia gry przeniosą nas na planetę Tau Volantis, gdzie Isaac oraz nowy bohater stawią czoła innym gatunkom Necromofrów.

Jak widać na powyższym materiale, Clarke oraz Carver przemieszczać się będą nie tylko w zamkniętych lokacjach, ale i po powierzchni planety. Jak twierdzi John Calhoun, producent gry, zapewni to spotkania z największymi do tej pory przeciwnikami, na których natrafimy w serii. Co-op nie tylko będzie główną nowością, ale i zastąpi współzawodnictwo w klasycznych trybach sieciowych.

Taka decyzja podyktowana jest odzewem ze strony grających, którzy wyrazili wielokrotnie chęć otrzymania w kampanii wsparcia ze strony innego użytkownika, przy jednoczesnym zachowaniu skali wyzwania. Poniżej możecie obejrzeć prezentowany już fragment w dłuższej postaci:

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE