Data premiery otwartej bety The Path of Exile ogłoszona

The Path of Exile przechodzi w tryb otwartej bety już od 23 stycznia 2013 roku, więc za dwa dni.

The Path of Exile to gra action RPG, którą tworzy Grinding Gear Games z siedzibą w Nowej Zelandii. Co wielokrotnie podkreślają twórcy w materiałach prasowych, tworzona jest przez hardcorowych graczy. Nastawiona ma być na możliwości personalizowania postaci, rozbudowany system ekonomiczny przedmiotów oraz dopracowany rozgrywkę.

Otwarta beta zawierać będzie ogromną ilość zmian w porównaniu do wersji wcześniejszych. Mieścić się w niej będzie też trzeci akt – City of Sarn. Zaprezentuje on między innymi 18 nowych kreatur. Z dniem 23 stycznia wszyscy dotychczasowi bohaterowie graczy zostaną zdegradowani do pierwszego poziomu, by zapewnić wszystkim świeży start. To jednak, jak zapewniają twórcy, ostatnia tego typu akcja – od tej pory nabite przez wszystkich poziomy będą już bezpieczne.

Więcej o Path of Exile znajdziecie tutaj.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY