Darmowe gry na weekend. Kapitalna oferta na najbliższe dni

Darmowe gry na weekend. Kapitalna oferta na najbliższe dni

Battlefield 2042
Battlefield 2042
Źródło zdjęć: © Steam
02.12.2022 13:43

Kolejna odsłona darmowych gier na weekend. Te produkcje zadbają o to, by nadchodzące dni nie były nudne. Wyjaśniamy, gdzie znajdziemy gry za darmo i na jakich zasadach są udostępniane.

Darmowe gry to idealny sposób na to, by podreperować swój budżet i spędzić miło czas w domowym zaciszu. Okazuje się, że jest w czym wybierać; bezpłatnych produkcji jest całkiem sporo. Oto jak prezentuje się oferta na najbliższe dni.

Epic Games Store z darmową grą na PC

Dzięki uprzejmości Epic Games Store odbierzemy całkowicie za darmo Fort Triumph oraz... interesujące narzędzie do tworzenia gier, czyli RPG in a Box. Oferta potrwa do 8 grudnia do godziny 17:00.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Darmowe granie na platformie Steam

Steam również podąża tym trendem, ale robi to w inny sposób. Wymienione niżej gry są udostępniane w ramach darmowego testowania przez weeekend; nie odbierzemy ich na własność. Trzeba przyznać, że jest w czym wybierać:

  • Battlefield 2042
  • Hell Let Loose
  • Tom Clancy's Rainbow Six Siege
  • Witch It
  • Secret Neighbor: Hello Neighbor Multiplayer

Za darmo na Steamie odbierzemy również World of Warships — Starter Pack: Dreadnought, o ile przypiszemy zawartość do swojego konta przed 16 grudnia. Pamiętajmy też o ograniczeniach wynikających z wyczerpania zapasów.

Microsoft – Free Play Days

Sprawy wyglądają podobnie w przypadku Free Play Days, a zatem nie odbierzemy gier na własność, tylko przetestujemy za darmo w weekend. Dodatkowo należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass. A tak prezentuje się oferta:

  • Battlefield 2042
  • Batora: Lost Haven
  • Rainbow Six Siege

Steam Deck za darmo? Tak, to możliwe

Pamiętajmy również o nadchodzącej gali The Game Awards 2022, bowiem zamierza rozdać kilkadziesiąt Steam Decków. Szczegóły tej kapitalnej inicjatywy znajdziemy pod tym adresem.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)