Darmowa rywalizacja w Orcs Must Die! Unchained

Dwie części Orcs Must Die! stworzone przez Robot Entertainment w latach 2011-2012 koncentrowałe się na ukazaniu trudów związanych z posyłaniem do piachu zastępów orków, działających zgodnie ze strategią Sztucznej Inteligencji. Właśnie zapowiedziana trzecia odsłona serii z podtytułem Unchained ma pójść o krok dalej, stawiając naprzeciw gracza żywego przeciwnika.

Jakub Zagalski

new WP.player({ width:610, height:343, autostart:false, url: 'http://get-2.wpapi.wp.pl/a,61764431,f,thumb/46/f5/fc/fecf4bbe7a15e3253140f65c03820e85/534ae60c85b70_Orcs_Must_Die_Unchained_Teaser_Trailer_PC.mov', });Orcs Must Die! Unchained - teaser. Wersję wideo w wyższej rozdzielczości znajdziecie pod href="http://gry.wp.pl/videoHD/orc-must-die-unchained-teaser,5944.html%3Etym">Po pierwszej grze fani mówili nam, że chcą kooperacyjnej rozgrywki, i byliśmy zadowoleni z dostarczenia tego wariantu w Orcs Must Die! 2 - mówił Patrick Hudson, szef Robot Entertainment. Po czym dodał, że w następnej kolejności fani serii zapragnęli rywalizacji z żywym graczem. Orcs Must Die! Unchained ma być odpowiedzią na takie potrzeby, a przy okazji realizacją ambicji Robot Entertainment związanych z tym, czym marka Orcs Must Die! mogła się ostatecznie stać - podaje DSOgaming.

Rozgrywka tytułu produkowanego we współpracy z niemieckim Gameforge ma skupiać się na oblężeniu twierdzy przeciwnika. W Orcs Must Die! Unchained pojawią się elementy charakterystyczne dla poprzednich gier z serii (na przykład ustawianie pułapek), jednocześnie gra zapożyczy niektóre rozwiązania z gatunku MOBA, tower defence, a nawet karcianek. Jedno jest pewne - zmagania dwóch pięcioosobowych drużyn to coś, co wprowadzi Orcs Must Die! na zupełnie nowy poziom. Pytanie, czy właściwy?

O tym przekonamy się dopiero pod koniec roku. Orcs Must Die! Unchained powstaje z myślą o pecetach i będzie dostępne na zasadzie free to play.Forge of Empires poprowadź swoje plemię przez epoki

Źródło artykułu:WP Gry
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.