Darmowa gra w Epic Games Store. Trzeba się pospieszyć

Darmowa gra w Epic Games Store. Trzeba się pospieszyć

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store
20.12.2022 17:01

Epic Games Store ujawnia kolejną darmową grę na PC, która wchodzi w skład świątecznego rozdawnictwa. Łącznie przygotowano 15 gier za darmo. Jak zatem prezentuje się kolejna produkcja?

Nieubłaganie zbliża się koniec roku, a Epic Games Store przygotował rozbudowaną ofertę na ostatnie dni miesiąca – 15 darmowych gier na PC do odebrania. Nieco zmieniły się zasady cyfrowego rozdawnictwa, bowiem zazwyczaj mieliśmy 7 dni na odebranie tytułów, które pojawiały się raz w tygodniu.

W ramach świątecznej promocji każdego dnia odbieramy kolejną bezpłatną produkcję i mamy na to 24 godziny. Warto więc się pospieszyć. Tak wygląda dotychczasowa lista gier od Epic Games Store (w kolejności chronologicznej):

  • Bloons TD 6
  • Horizon Chase Turbo
  • Costume Quest 2
  • Sable
  • Them's Fightin' Herds

Pora więc na kolejną "darmówkę".

Wolfenstein: The New Order za darmo w Epic Games Store

Tym razem bezpłatnie odbierzemy Wolfenstein: The New Order. Gracze nie powinni już zatem narzekać, bowiem jest to klasa sama w sobie. Pamiętajmy, że na odebranie tej gry mamy 24 godziny. Oferta wygaśnie 21 grudnia o godzinie 17:00 czasu polskiego. Wtedy właśnie poznamy tytuł kolejnej darmowej gry.

Darmowa gra w sklepie GOG

Nie tylko Epic Games Store rozdaje gry za darmo. Darmowe gry to również domena sklepu GOG. Do 22 grudnia do godziny 15:00 czasu polskiego odbierzemy za darmo Broken Sword na PC.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)