Darmowa gra w Epic Games Store. Nietypowy horror w ofercie

Darmowa gra w Epic Games Store. Nietypowy horror w ofercie

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store
06.11.2023 12:55, aktualizacja: 06.11.2023 16:38

Epic Games Store ujawnia szczegóły oferty na kolejny tydzień. Znowu odbierzemy jedną produkcję i to dość nietypową. Bohaterem nowej odsłony rozdawnictwa będzie intrygujący horror utrzymany w konwencji roguelike.

Darmowych gier nigdy za wiele. Z tego założenia wychodzi platforma Epic Games Store, kontynuując cotygodniowe rozdawnictwo. Poznaliśmy wreszcie szczegóły oferty na nowy tydzień i ponownie na graczy czeka jedna niezależna produkcja, której nie można odmówić pomysłu na siebie.

Znowu powracamy do klimatów grozy. W najbliższy czwartek (9 listopada) do oferty Epic Games Store trafi Golden Light. To dość nietypowa gra, ale najważniejsze jest to, że spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy - 93 proc. pozytywnych recenzji na Steamie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Golden Light za darmo w Epic Games Store

W Golden Light zderza się kilka konwencji: horror, roguelike, dynamiczny FPS, a i nie brakuje tu elementów skradankowych, specyficznego humoru, a ważną cechą jest proceduralne generowanie świata. Na barkach gracza spoczywa jedno zadanie: przetrwać. Jednakże w tym środowisku to nie jest łatwa sztuka, bowiem w Golden Light wszystko może być wrogiem, nawet najbardziej niepozorny przedmiot.

Jeśli dobrze to rozegrasz, to odbierzesz dwie gry

Golden Light będzie dostępne za darmo w najbliższy czwartek od godziny 17:00. Do tego czasu możemy przypisać inną grę, a mianowicie Turnip Boy Commits Tax Evasion.

Więcej takich newsów znajdziesz na naszej stronie w kategorii Darmowe Gry

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)