Czyżby to była zapowiedź God of War 4?

Czyżby to była zapowiedź God of War 4?26.03.2010 15:50
Marcin Dąbrowski

Seria God of War od początku planowana była jako trylogia. Część trzecia stanowi jej epickie zakończenie, ale czy rzeczywiście nie zobaczymy już więcej przygód Kratosa?

Po zdobyciu wszystkich pucharów w grze, w opisie do trofeum platynowego pojawia się tajemniczy adres strony http://www.godofwar.com/spartansstandtall/. Na razie jedyne co na niej znajdziemy, to ogromna kałuża i opady deszczu. W prawym górnym rogu zauważyć można jednak coś na podobieństwo tarczy z wymalowanym na niej odwróconym „V”. Dookoła tarczy znajduje się podzielony na cztery części okrąg, z których tylko jedna jest na razie zapełniona. Plotki głoszą, że może to być swego rodzaju licznik odmierzający czas do zapowiedzi kolejnego tytułu z serii. Według tych informacji okrąg napełniać ma się wraz ze zdobywaniem przez kolejnych graczy platynowego pucharu, więc jeśli jeszcze go nie uzyskaliście, to wiadomo co robić.

Sony poinformowało, że sprzedaż God of War III na rynku światowym przekroczyła już 1,1 miliona egzemplarzy, co sprawia, że jest to najszybciej sprzedający się tytuł z serii.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)