Czy PSP2 zostanie zaprezentowane 27 stycznia?

Czy PSP2 zostanie zaprezentowane 27 stycznia?

Marcin Dąbrowski
12.01.2011 15:33, aktualizacja: 13.01.2011 17:07

Jak podaje serwis VG247 już 27 stycznia Sony zorganizuje w Japonii spotkanie, którego tematem przewodnim będzie najbliższa przyszłość i strategia biznesowa firmy. Co jednak ciekawsze, podczas tego wydarzenia miałoby zostać zaprezentowane PSP2.

Również serwis MCV, opierając się na własnych źródłach, potwierdza, że tego dnia świat zobaczy kolejną odsłonę PSP.

O przebiegu styczniowego spotkania na razie nic nie wiadomo. Samo PSP2 miałoby się pojawić jeszcze w tym roku.

Przypomnijmy, że jedną z najważniejszych funkcją nowego urządzenia będzie umieszczenie panelu dotykowego za wyświetlaczem. Pojawi się on więc na tylnej obudowie konsoli i pozwoli na sterowanie grami, bez zasłaniania samego ekranu. Na ekranie pojawiać będzie się jedynie punkt, pokazujący w którym miejscu znajduje się nasz palec. Wyświetlacz PSP2 został opisany przez developerów jako niezwykle „bogaty i pełen detali”.

Według ostatnich doniesień kolejna platforma przenośna Sony ma być w ponad połowie tak potężna, jak PlayStation 3, aczkolwiek za sprawą mniejszego ekranu, generować będzie grafikę o zbliżonej jakości.

Na nowej konsoli pojawić mają się takie hity, jak kolejna część Uncharted, która pokaże jak „ogromne są możliwości graficzne tej konsoli”.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)