Czarno-białe GTA 3 i Halo Infinite. Odpalił gry na czytniku e-booków

Czarno-białe GTA 3 i Halo Infinite. Odpalił gry na czytniku e-booków

Czarno-białe GTA 3 i Halo Infinite. Odpalił gry na czytniku e-booków
Źródło zdjęć: © Rockstar
Konrad Siwik
19.02.2022 18:24, aktualizacja: 20.02.2022 16:42

Użytkownik Reddita w pewien sposób udowodnił, że na czytniku e-booków można nie tylko czytać książki, ale równie dobrze grać w gry. Na urządzeniu udało mu się uruchomić GTA 3 i Halo Infinite.

Użytkownik Reddita posługujący się pseudonimem Achilleswing pokazał Grand Theft Auto 3 i Halo Infinite działające – tak jakby – na czytniku Onyx Boox Nova Pro. Urządzenie oparte na systemie Android jest wyposażone w 7,8-calowy ekran HD E-ink o rozdzielczości 1872 × 1404 (300 dpi), 16-bitową skalę szarości, czterordzeniowy procesor Cortex-A17 1,6 GHz oraz 2 GB pamięci LPDDR3.

Ze względu na to, że czytnik działa na systemie Android, ma on wsparcie dla Usług Google Play, co pozwala użytkownikom na dostęp do Sklepu Google Play. Po odrobinie majsterkowania możliwe jest pobieranie i instalowanie gier w formacie .APK ze sklepu z aplikacjami.

GTA 3 osiąga od 8 do 15 fps-ów i ogólnie nie wygląda zbyt dobrze. Z pewnością nie pomaga też brak kolorów. Z kolei jeśli chodzi o wieloosobowe Halo Infinite, Achilleswing pobrał aplikację Xbox Game Pass na Androida i grał zdalnie, łącząc się ze swoją konsolą Xbox One. Choć grę udało się uruchomić, jakość rozgrywki była bardzo kiepska z fps-ami na poziomie jednocyfrowej liczby.

Achilleswing opisał cały proces uruchamiania gier na Reddicie. Na czytniku udało mu się odpalić również takie gry jak Star Wars: KOTOR, TES II: DaggerfallTES III: Morrowind.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)