Zmien skórke
Logo Polygamii

Cyberpunk 2077 ukaże się zgodnie z planem, twierdzi CD Projekt

Firma nie przewiduje opóźnień wywołanych koronawirusem.

CD Projekt jest przekonany, że pandemia koronawirusa nie wpłynie negatywnie na datę wydania Cyberpunka 2077. Gra, której premierę przesunięto z kwietnia na wrzesień na początku roku, ma według przewidywań firmy dotrzymać tej daty.

W podsumowaniu minionego roku, jakie ukazało się na oficjalnej stronie CD Projektu, firma zapewnia, że jest dobrze przygotowana na wyzwania związane z pandemią koronawirusa. Od połowy marca cały zespół CD Projekt pracuje zdalnie, nie ma to się jednak w żaden sposób negatywnie przełożyć na efekty pracy.

Motywacji nam nie brakuje, posiadamy też wszelkie narzędzia do zdalnej pracy. Działamy tak już od ponad 3 tygodni i jak na razie efekty pokazują, że jesteśmy w stanie prowadzić wszystkie działania bez większych zawirowań. Dlatego nasze plany się nie zmieniły i energicznie kontynuujemy przygotowania do wrześniowej premiery Cyberpunka

Mówi cytowany w tekście Adam Kiciński, prezes CD Projektu. Niejako na potwierdzenie tych słów Adam Badowski, szef studia CD Projekt Red, napisał na Twitterze, że grze została już przyznana klasyfikacja wiekowa przez większość zajmujących się tym organizacji na świecie.

To kolejny argument za tym, że twórcy Cyberpunka 2077 są już na ostatniej prostej, a gra jest już bardzo bliska swojemu finalnemu stanowi. 

Oczywiście do momentu wydania nie ma nic pewnego, a i organizacje zajmujące się przyznawaniem ograniczeń wiekowych nie grają przecież w pełne wersje gier – zamiast tego polegają na dostarczonych przez twórców opisach treści i materiałach. Można więc mieć nadzieję, ale pewność będziemy mieli w momencie, kiedy gra faktycznie się ukaże.

A ma się to stać 17 września.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
s.p.
Użytkownik

To że cyberpunk nie wychodzi w kwietniu to dowód na to że Bóg nie istnieje

Popularne wpisy

Popularne Gry