Conduit 2 "sprosta oczekiwaniom"

Conduit 2 "sprosta oczekiwaniom"28.04.2010 16:02
Marcin Dąbrowski

Obietnice w przypadku pierwszej części The Conduit były wielkie. Developer gry obiecywał shooter na Wii, porównywalny z tymi, które są dostępne na PS3 i X360. Niestety nie do końca się tu udało. Gra zebrała nie najlepsze recenzje, a wyniki sprzedaży też nie zachwycały. W przypadku części drugiej, która jest obecnie tworzona, sytuacja ta ma się nie powtórzyć. Developer gry, firma High Voltage, zapewnia, że „zrobi wszystko co możliwe, żeby Condiut 2 sprostał oczekiwaniom”.

Jak mówi Eric Nofsinger, szef studia, jego ekipa nie popełni drugi raz tych samych błędów. „Tworzenie nowej marki było dla nas dużym obciążeniem. Rezultatem była gra, w którą dobrze się gra i jest dość solidna, ale niedostatecznie ekscytuje publiczność swoją wizją ciemnych, futurystycznych światów, pełnychkosmitów”.

Tym razem miejscówki mają być takie „żeby gracze chcieli w nich walczyć”. W tym celu przemodelowano cały wygląd poziomów i system świateł. „Kochamy naszą grę i naszych fanów i chcemy im dać najlepszy, jak to tylko możliwe, tytuł. Pozostało jeszcze trochę rzeczy, które chcemy osiągnąć, ale uda nam się to zrobić zanim gra ukaże się na rynku”, zakończył Nofsinger.

The Conduit 2 ukazać ma się na Wii, tej jesieni.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)