Zmien skórke
Logo Polygamii

Chcecie więcej Space Hulk? Dostaniecie FPSa Space Hulk - Deathwing

Znów zanurzycie się mroczne korytarze tym razem dowodząc bardzo elitarną jednostką. Oczywiście ku chwale Imperatora!

Skan z czasopisma, który pojawił się na forum NeoGAF oraz Reddicie zawiera całkiem sporo informacji na temat gry.

Space Hulk - Deathwingfot. Reddit

Space Hulk – Deathwing będzie strzelaniną z perspektywy pierwszej osoby na silniku Unreal Engine 4. Twórcami są Streum On Studio, czyli firma odpowiedzialna za nieco niedoceniane a nieco niedopracowane E.Y.E.: Divine Cybermancy, a współprodukują to z nimi ludzie z Cyanide Studio (m.in. Gra o Tron RPG). Obie te gry nie był pierwszej klasy, ale miały swój urok.

Akcja rozgrywać będzie się oczywiście na dryfujących w przestrzeni wrakach starych statków, gdzie Kosmiczni Marines ścierają się z kosmiczną rasą Genokradów. W tym wypadku gracz wcieli się w członków tajnego i budzącego grozę we wrogach oddziału Space Marines – pierwszej kompanii zakonu Dark Angels o dumnej nazwie Deathwing.

Żołnierze mają zdobywać nowe umiejętności oraz uzbrojenie w miarę kolejnych misji. W zapowiedzi pojawia się wspomnienie o możliwości grania Terminatorem oraz Bibliotekarzem, który do dyspozycji ma moce psioniczne, podzielone na 4 drzewka umiejętności. Podobne elementy rozgrywki już pojawiły się w E.Y.E. więc Streum On Studio ma niejako doświadczenie w tej kwestii.

Na reklamie pojawia się też adres strony spacehulk-deathwing.com, ale póki co nic tam nie ma.

Czekam na szczegóły.

A recenzja niedawno wydanego strategicznego Space Hulka pojawi się już jutro.

Paweł Kamiński

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o