Cenega ulepsza swój program lojalnościowy

Cenega ulepsza swój program lojalnościowy28.05.2010 12:10
Zbigniew Trzeciak

Jednym z ważnych elementów walki o klienta, a w naszym wypadku gracza, jest wprowadzenie programu lojalnościowego, z którego łatwo będzie korzystać, a nagrody za zbierane punkty warte będą zachodu.

Dwaj najwięksi polscy wydawcy – Cenega i CD Projekt - postanowili odświeżyć swoje oferty w tym zakresie. Cenega prezentuje nam nową Kompanię Graczy OPEN, a CD Projekt około miesiąca temu postanowił poprawić swój CDPROgram.

Kompania Graczy pojawiła się na polskim rynku około trzech lata temu i tradycyjnie pozwalała na wybór nagród dostępnych za punkty otrzymywane za zakup i rejestrację legalnych gier, które Polsce wydawała Cenega.

Kompania Graczy OPEN wprowadza bardzo istotną zmianę do tego programu – teraz rejestrować będzie można każdą grę, niezależnie od producenta czy wydawcy. Wystarczy przesłać Cenedze dowód zakupu, a oni w zamian przyślą nam kod rejestracyjny.

Punkty za rejestrację gry w Kompanii Graczy OPEN

”Ten nowatorski i odważny krok postanowiliśmy wykonać, aby promować zakup legalnego oprogramowania w Polsce. Kompania Graczy jest liderem jeśli chodzi o programy lojalnościowe i chcemy, aby jak największa liczba osób miała okazję się z nim zapoznać oraz korzystać z jego szerokich możliwości. Zważywszy, że te są teraz jeszcze większe, jako iż do grona partnerów dołączyła firma Gameloft – lider w kategorii gier na telefony komórkowe”, powiedział Michał Matusiewicz, manager Kompanii Graczy.

Przykładowe nagrody w Kompanii Graczy OPEN

Suma punktów jaką otrzymamy za taką rejestrację gry PC nie jest oszałamiająca, bo wynosi tylko 30 punktów, ale jak przekonuje Cenega nawet tak mała suma punktów przyniesie wymierne korzyści:

  • wybrane gry Gameloft, od teraz partnera Kompani Graczy na telefony komórkowe (np. Prince of Persia czy Assasin’s Creed)
  • vouchery na legalne utwory muzyczne z Nokia Music Store
  • 50% zniżki na wypożyczanie filmów Beverly Hills Video
  • 25% zniżki na produkty firmy Reebok
  • kody premium do serwisu Eska Games
  • zniżki w sklepie komputerowym www.iComp.pl
  • zniżki w sklepie z grami www.replikator.pl
  • zniżki na gadżety w sklepie www.gadzeter.pl

CDPROgram natomiast udostępni swoim użytkownikom dostęp do strony GOG.com, która zajmuje się cyfrową dystrybucją klasycznych gier. W progach punktowych 150 i 300 będzie można nabyć ponad 200 tytułów dostępnych na stronie.

"Przez ostatnie miesiące otwartej bety CDPROgramu testowaliśmy razem z naszymi użytkownikami mechanizm i nowe założenia CDPROgramu. Poprawialiśmy najważniejsze rzeczy, zwiększyliśmy ilość dostępnych do pobrania tytułów, dodaliśmy mechanizm wyszukiwarki i usprawniliśmy mechanizm pobierania gier. Chcieliśmy, by skupiona wokół CD Projektu społeczność graczy miała realny wpływ na funkcjonowanie CDPROgramu", powiedział Hubert Habas, PR Manager.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)