Zmien skórke
Logo Polygamii

CD Projekt wyda Afterfall: InSanity w Polsce

Jak poinformował nas dzisiaj CD Projekt, firma została polskim wydawcą Afterfall: Insanity. Gra ma ujrzeć światło dzienne w pierwszym kwartale 2011 roku. Wygląda na to, że na serio będzie nam dane w produkcję Nicolas Games zagrać.

Z dostarczonego opisu Afterfall: Insanity wyłania się obraz gry będącej “pełnym suspensu, zwrotów akcji i mrożących krew w żyłach wydarzeń survival horrorem”. Akcja toczyć będzie się w systemie podziemnych bunkrów znajdujących się pod zniszczoną wojną atomową Polską. Główny bohater, Albert Tokaj “stanie naprzeciw swoim najgorszym koszmarom”, będzie “oddzielać prawdę od kłamstwa” i “przedzierać się przez iluzje”.

Najciekawiej brzmi natomiast akapit zapowiadający “innowacyjny system odwzorowania, zmieniającej się pod wpływem wydarzeń psychiki głównego bohatera”. Coś ala znanego z Fahrenheita wskaźnika nastroju byłoby interesującym dodatkiem.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że oficjalnie tytuł gry powinno zapisywać się tak: Afterfall: InSanity, z dużym S. Słowem, w tym szaleństwie jest rozsądek.

Konrad Hildebrand

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o