CD PROJEKT Spring Conference 2010 – Podsumowanie

CD PROJEKT Spring Conference 2010 – Podsumowanie30.03.2010 16:11
Informacja prasowa

W dniach 25 i 26 marca odbyła się w Warszawie w klubie Loft44 konferencja prasowa grupy CD PROJEKT.

Na konferencji CD Projekt przedstawił plany strategiczne na najbliższy okres oraz podsumował rok 2009. Odbył się również pierwszy oficjalny pokaz gry Wiedźmin 2 – Zabójcy Królów. Ponadto pojawili się zagraniczni partnerzy, którzy przygotowali pokazy swoich tytułów m.in.: Split/Second: Velocity, Alpha Protocol, Arcania: Gothic 4, Two Worlds II, Gray Matter. Ujawniony został również nowy wydawca, który dołączył do platformy GOG.com - firma Atari.

Konferencja cieszyła się dużą popularnością i była znaczącym wydarzeniem w polskiej branży gier. W kulminacyjnym momencie na sali znalazło się ponad 120 przedstawicieli mediów z całego kraju. Obecność tak kluczowych partnerów zagranicznych jak Disney Interactive Studios czy SEGA świadczy o ich zainteresowania polskim rynkiem gier komputerowych. Udostępnienie najnowszych buildów gier na prezentacje wskazuje jak poważnie potraktowali całą imprezę – takie pokazy odbywają się tylko na największych międzynarodowych targach i w studiach developerskich.

Dla wszystkich, którzy nie mogli być obecni przygotowaliśmy dokładną videorelację obejmującą wszystkie wystąpienia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nią na oficjalnej stronie konferencji:

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)