Call of Juarez: Gunslinger pojawi się w 2013 r. 

Wczoraj na facebookowym profilu Call of Juarez pojawił się obrazek z tajemniczym rewolwerowcem w saloonie i dzisiejszą datą w lewym rogu. Można się było spodziewać, że Techland zapowie nową grę z tej serii i faktycznie. Call of Juarez: Gunslinger trafi w przyszłym roku na konsole i pecety.

Na początek Ubisoft (wydawca gry) zaprezentował aktorski zwiastun, pojawiły się również trzy obrazki z krajobrazami, które możecie zobaczyć w naszej galerii. Techland nie zdradził jeszcze zbyt wielu szczegółów odnośnie nowej odsłony westernowej serii, ale serwis Joystiq donosi, że pod względem rozgrywki Call of Juarez: Gunslinger będzie zbliżone do Call of Juarez: Więzy krwi. Możemy więc liczyć na widowiskowe pojedynki rewolwerowców, sztuczki z pistoletem i zdobywanie punktów doświadczenia za efektywne posługiwanie się koltem.

Call of Juarez: Gunslinger ma się ukazać wyłącznie w cyfrowej dystrybucji PlayStation 3, Xboksa 360 i PC, co w pierwszym momencie skojarzyło mi się z kowbojską minigierką na Move i Kinect. Miejmy jednak nadzieję, że czwarta odsłona serii okaże się pełnoprawną produkcją, nawiązującą do charakteru dwóch pierwszych części. Bo o zeszłorocznym Call of Juarez: The Cartel wolimy już nie pamiętać...

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE