Call of Duty: Warzone na urządzenia mobilne. Twórcy szukają specjalistów

Call of Duty: Warzone na urządzenia mobilne. Twórcy szukają specjalistów

Call of Duty: Warzone
Call of Duty: Warzone
Źródło zdjęć: © YouTube
11.03.2022 13:20, aktualizacja: 13.03.2022 13:27

Wszystko wskazuje na to, że Call of Duty: Warzone będzie dostępny na urządzeniach mobilnych. Mowa tu o całkiem nowej zawartości, stworzonej specjalnie na smartfony. W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź.

Call of Duty: Warzone zmierza na urządzenia mobilne i jest to już oficjalnie potwierdzone. Activision umieszcza na stronie specjalne oświadczenie, które jest jednocześnie ofertą pracy skierowaną do specjalistów.

Tworzymy zupełnie nowe, mobilne doświadczenie AAA, które przyniesie ekscytującą, płynną i szeroko zakrojoną akcję w Call of Duty: Warzone, w wersji dla graczy w podróży. Dołącz w tym celu do naszego rosnącego, wielokrotnie nagradzanego zespołu weteranów branży mobilnej i wschodzących talentów. Poszukujemy wykwalifikowanych operatorów we wszystkich aspektach tworzenia gry. Ta zakrojona na szeroką skalę gra typu battle royale tworzona jest natywnie dla urządzeń mobilnych, przy użyciu najnowocześniejszej technologii, która zapewni graczom na całym świecie rozrywkę na wiele lat.

Czytamy na oficjalnej stronie Call of Duty.

Activision poszukuje specjalistów, którzy zasilą zespół i przyczynią się do powstania mobilnej wersji Warzone. Firma szuka programistów sieci, artystów, producentów, czy kierowników projektu.

Call of Duty: Warzone - oferta pracy
Call of Duty: Warzone - oferta pracy© Call of Duty

Niestety nie znamy szczegółów tego projektu. Trwająca rekrutacja podpowiada nam, że powinniśmy raczej uzbroić się w cierpliwość.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie