Call of Duty: Project Aurora. Trwają testy nowej mobilnej gry

Call of Duty: Project Aurora. Trwają testy nowej mobilnej gry

Project Aurora
Project Aurora
Źródło zdjęć: © Call of Duty Blog
12.05.2022 09:25

Activision przekazał garść cennych informacji na temat mobilnej wersji Call of Duty.Project Aurora to robocza nazwa nowego projektu, który będzie grą battle royale. Tytuł jest intensywnie rozwijany.

Na łamach oficjalnej strony Call of Duty pojawiły się interesujące doniesienia. Activision pracuje nad mobilnym battle royale, który jest roboczo zatytułowany Project Aurora. Aktualnie trwają pierwsze testy, w których bierze udział wyselekcjonowana grupa graczy.

Być może już słyszeliście gdzieś na Reddit plotki o Projekcie Aurora lub spekulacje w serwisie YouTube, ale nie ujawniliśmy jeszcze niczego oficjalnie. Gra jest nadal w fazie rozwoju, a my jesteśmy w trakcie pierwszego testu rozgrywki w ramach zamkniętej alfy Projektu Aurora. Zamknięta alfa ma ograniczony zasięg, a jej celem jest po prostu rozpoczęcie prac nad ulepszaniem gry, testowaniem meczów, identyfikowaniem i usuwaniem błędów, a także zbieraniem opinii i spostrzeżeń na temat wszystkich aspektów gry w miarę pojawiania się nowych funkcji.

Project AuroraTwórcy Projektu Aurora

Wstępne testy to dopiero początek. Twórcy przyznają, że "nie ogłosiliśmy jeszcze nawet oficjalnej nazwy gry", co potwierdza, że prace aktualnie nie są zaawansowane. Nie znamy też przybliżonej daty premiery, o konkretnej nie wspominając. Zespół odpowiedzialny za projekt obiecuje, że już niebawem dostaniemy więcej informacji.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)