Call of Duty: Modern Warfare 2. Startuje otwarta beta

Call of Duty: Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 2
Źródło zdjęć: © Call of Duty

22.09.2022 16:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Startuje kolejna weekendowa beta Call of Duty: Modern Warfare 2. To doskonała okazja, by zapoznać się z grą przed premierą. Twórcy wychodzą naprzeciw potrzebom graczy i udostępniają poradnik.

Pierwsze testy Call of Duty: Modern Warfare 2 już za nami, ale to nie oznacza, że tracimy od razu możliwość zapoznania się z tym tytułem przed premierą. W najbliższych dniach wystartują kolejne beta testy. Twórcy zadbali o to, by gracze mogli przygotować się do nich już teraz.

W dniach 22-23 września startuje otwarta beta dla wszystkich posiadaczy konsol PlayStation. Ale to nie wszystko! W dniach 24-26 września beta Call of Duty: Modern Warfare 2 stanie się otwarta dla wszystkich graczy.

Call of Duty: Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 2© callofduty.com

Jeśli planujemy wziąć udział w testach, to warto "rzucić okiem" na przygotowany przez twórców oficjalny poradnik. Wiedza w nim zawarta sprawi, że czas poświęcony Call of Duty: Modern Warfare 2 stanie się bardziej efektywny. Rekomendacje, porady, wskazówki i wszelkie uwagi odnośnie taktyki w grze, znajdziemy pod tym adresem.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamiii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)